Всё сдал! - помощь студентам онлайн Всё сдал! - помощь студентам онлайн

Реальная база готовых
студенческих работ

pencil
Узнай стоимость на индивидуальную работу!
icon Цены в 2-3 раза ниже
icon Мы работаем
7 дней в неделю
icon Только проверенные эксперты

Виробництво дерев'яних вікон

Тип Реферат
Предмет Промышленность и производство
Просмотров
803
Скачиваний
598
Размер файла
27 б
Поделиться

Виробництво дерев'яних вікон

Моін України

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Реферат на тему:

Виробництво дерев’яних вікон

Виконав

студент групи ББС – 2

Маркін А.І

Викладач Півнюк Л.М

Луцьк - 2010


Характеристики деревяних вікон

Ринок дерев’яних вікон в Україні

Красою та різноманітністю форм дерев'яних вікон ми захоплюємося споглядаючи старих будівлях та дерев'яних котеджах. Одна із найважливіших особливостей дерев'яних вікон — їхнє поєднання з предметами інтер'єру — дверима, паркетом.

Крім основних функцій — безпеки приміщення від зовнішніх впливів — дерев'яні вікна, нарівні з меблями, створюють гарну атмосферу, і доповнюють інтер'єр домашньої оселі. А такі вікна можливо створити тільки за допомогою традиційних, перевірених століттями, натуральних будівельних матеріалів.

Дерево — це природний матеріал, який використовують для будівництва вже протягом століть. Одночасно, технології підготовки та обробки деревини постійно вдосконалюються.

Дерев'яні вікна - це те до чого ми звикли, це ті вікна, красою і різноманітністю форм яких ми захоплюємося в старих спорудах і з технічною недосконалістю яких, ми вимушені миритися довгий час. Всім добре відомі проблеми із старими дерев'яними вікнами: нещільність стиків, яка необхідно було герметизувати взимку, відсутність звукоізоляції, погано працююча фурнітура, необхідність в частому косметичному ремонті і ін. Але часи міняються, і на зміну старим дерев'яним вікнам прийшли вікна сучасні, що увібрали в себе останні досягнення науки.

Однією з найважливіших особливостей дерев'яних вікон є їх сполучуваність з меблями, дверима і паркетом, крім основних функцій захисту приміщення від зовнішніх дій, дерев'яні вікна нарівні з меблями, створюють затишок, і роблять закінченим інтер'єр квартири, що можливе тільки за допомогою традиційних, перевірених століттями натуральних будівельних матеріалів.

Нові дерев'яні вікна зберегли живу красу, затишок, теплоту дерева і у той же час стали тепло- і звукоізоляційними, із зручною сучасною фурнітурою, яка дозволяє відкривати стулки в будь-якому напрямі. Сучасні, екологічно чисті методи обробки деревини продовжили термін служби віконних блоків і спростили догляд за ними. Як скління з'явилася можливість використовувати не тільки прості шибки, але і склопакети, які істотно покращують технічні характеристики вікна.

Змінилася сама технологія виготовлення вікон, сучасні автоматизовані виробництва дозволяють не тільки підвищити продуктивність праці, але і гарантують стабільну високу якість. Всі етапи виробництва, починаючи від сушки пиломатеріалів і кінчаючи фарбуванням готового виробу, знаходяться під жорстким контролем. Сучасні дерев'яні вікна - це, перш за все, нові технології.

Натуральна деревина має багато переваг перед штучними матеріалами — високу ступінь міцності, низьку звуко- та теплопровідність, морозостійкість (що дуже важливо у нашому кліматі), зручну сучасну фурнітуру, яка дозволяє відчиняти вікно у будь-яких напрямках.

Європейський, а значить розбещений якістю покупець віддає перевагу комфорту, стилю і ще цілій низці факторів, наведених нижче:

o Дерев’яні вікна мають довгий термін служби. Вікна, яким, скажімо, по сто років і більше, не є нині рідкістю.

o Дерев’яні вікна у фізико-конструктивному розумінні більш стійкі до таких температурних коливань як –40o - +40oC через те, що дерево – природний матеріал, який, власне, ріс і загартовувався у таких умовах.

o Дерев’яні вікна значно краще ізолюють звуки.

o Дерев’яні вікна – це запорука оптимальної вологості, оскільки деревина стабілізує режим вологості краще, ніж інші матеріали.

o Дерев’яні вікна ще ніколи не були такими популярними, як сьогодні, покупець віддає перевагу гарним, екологічно чистим дерев’яним вікнам, а не одноманітним, неживим поверхням PVC-вікон.

o Дерев’яні вікна незамінні в ремонтно - реставраційних роботах, оскільки PVC-вікна не зможуть "прикрасити" 200-річний будинок. Жоден архітектор не допустить, щоб при реставрації пам’яток архітектури були встановлені якісь інші вікна, адже тільки дерев’яні вікна здатні забезпечити нам приємний клімат і комфортну атмосферу всередині.

o Деревина в профілі складається з гомогенного вихідного матеріалу, що з огляду на теплообмін і фізико-конструктивні властивості значно краще, ніж багатокамерний профіль PVC-вікон, закріплених зсередини металом.

o Деревина - це природній матеріал, який саморегенерується, і знайти його можна всюди; вона екологічна і може бути цілком утилізована.

o Витрата електроенергії на виготовлення дерев’яних вікон майже на 83% менша порівняно з витратами на виготовлення PVC-вікон.

o Конструкція дерев’яного вікна під впливом сонячного тепла влітку нагрівається до 800 С. Деревина порівняно зі всіма іншими матеріалами має найнижчий коефіцієнт розширення, вона найбільше підходить для виготовлення вікон.

o Дерев’яні вікна не виділяють отруту при пожежі чи спалюванні, оскільки при обвугленні утворюється ізоляційний шар, завдяки якому деревина горить дуже повільно, практично тліє. При тому не вивільняються діоксини, фурфуран і соляна кислота, як при горінні PVC-вікон.

o Дерев’яні вікна можуть бути броньованими. Передбачений і ремонт вікон.

o Дерев’яні вікна - це результат багатовікової традиції, яка підтримує індивідуальне виконання і відповідає всім сучасним вимогам краще, порівняно з іншими видами недерев’яних вікон.

o Дерев’яні вікна можуть за Вашим бажанням у будь-який момент змінити свій колір, чи це алюмінієва обкладка, чи просто нове пофарбування.

o Дерев’яно-алюмінієві вікна практично назавжди позбавляють від необхідності зовнішнього пофарбування.

o Дерев’яні вікна не електростатичні (не притягують порох), їх не треба часто мити, що важливо у промислових регіонах.

o Дерев’яні вікна мають хорошу теплоізоляцію. Віконна рама не передає холоду, що запобігає появі конденсата на стулці. Дерев’яне вікно в сибірські морози демонструє ці якості.

o Виробничий аргумент: невелике, скажімо, навіть зовсім маленьке підприємство, може почати виробництво тільки дерев’яних вікон, оскільки його можна швидко полагодити і воно не вимагає великих коштів. Деревину, фурнітуру, скло і інструменти Ви можете отримувати з доставкою безпосередньо на Ваше підприємство, навіть за телефонним замовленням. А от на організацію виробництва PVC-вікон необхідні досить великі інвестиції, імпортування сировини і заготовок профілів.

Виробництво дерев’яних вікон за принципом виготовлення більш трудомістке. Це дає змогу підтримати традиційний ринок праці і водночас розширити випуск вікон за індивідуальними замовленнями.

Сучасні, екологічно чисті, методи обробки деревини подовжують термін використання віконних блоків, і спрощують догляд за ними.

Сьогодні, при виробництві вікон, використовують не тільки просте віконне скло, а й сучасні склопакети, котрі покращують технічні характеристики вікна.

Деревина легка в обробці, не виділяє при горінні шкідливих речовин, не впливає на організм людини.

Переваги дерев’яних вікон — це натуральність, довгий термін використання, пристосованість до температурних коливань від -40˚ С до + 40˚С. Дерево також не є електростатичним матеріалом, тому не притягує до себе пил.

Завдяки сучасному обладнанню і провідним технологіям з Німеччини, Італії та Польщі, сучасні дерев’янні вікна компанії мають високі акустичні, ізоляційні й теплозберігаючі властивості.

Вони можуть бути виконані з тришарового клеєного брусу. При виготовленні вікон для покриття поверхні застосовують фарби на водній основі, що гарантує високоякісне покриття і широку гаму кольорів. Для меншого навантаження на одвірок вікна, у камерах склопакетів використовується газ аргон. А використання скла термофлот дозволяє створювати вікна з високою теплоізоляцією, що значно економить кошти.

Останніх два-три роки в Україні відзначається ріст виробництва і відповідно попит на дерев’яні євровікна. Спеціалісти зазначають, що лідерами продажів, як і раніше, є металопластикові вікна – це 70 % від загального обсягу реалізації. Дерев’яні євровікна забезпечують не більше 30 % реалізації. Одначе ті ж спеціалісти зазначають, що на сьогодні асортимент виготовлених дерев’яних конструкцій зрівнявся з більш "гнучким" пластиковим і алюмінієвим асортиментом.

У багатющих на ліс регіонах України виготовленням столярних виробів не займаються хіба що ліниві.

Ще декілька років тому ринок вікон формувався виключно з імпортної продукції. Зараз імпорт дерев’яних вікон наближається до мінімуму. Цей стан зумовило зростання курсу європейської валюти, за яку закуповується абсолютна більшість віконної фурнітури, що використовується у вітчизняному виробництві, а також різко піднялись ціни на імпортну продукцію на кордонах Євросоюзу.

Карпатський регіон все-таки переорієнтовується помалу на дерево. І якщо ще кілька років тому віконні та дверні вироби з дерева вважалися (та й були такими насправді) елітними і далеко не кожний споживач міг дозволити собі встановити в помешканні високоякісні дерев’яні двері або вікна, віддаючи перевагу металопластиковим виробам, то сьогодні все більше громадян повертаються лицем до дерева. Цю тенденцію чітко вловила івано-франківська фірма "Екстім", яка на ринку вікон і дверей працює вже десять років. До речі, саме до свого десятиріччя, яке відзначатиметься у квітні цього року, фірма започаткувала акцію, значно знизивши ціни на дерев’яну віконну продукцію. Фахівці фірми вважають це такою собі "віконною революцією", оскільки переконані, що такі кроки на зниження ціни, а отже – привернення уваги "виховують" споживацькі смаки, привчають їх до нової моди – моди на дерево.

Важливою тенденцією нинішнього року стало збільшення частки складних (з архітектурної точки зору) вікон. Часто замовляють вікна з оригінальним дизайном круглої, еліпсоподібної, аркової форми.

Ще одна помітна тенденція ринку вікон – створення повного виробничого циклу на великих підприємствах.

Деревина є таким матеріалом, що дозволяє зробити в кустарних умовах ніби хороший товар. Але термін служби виробу буде значено коротшим, бо не враховуються всі властивості матеріалу, не витримуються всі технологічні параметри виробничого процесу.

Фахівці наголошують, що останнім часом конкуренція на ринку вікон стала більш жорсткою. В останні роки виробники вікон змінили принципи формування асортименту і ціноутворення. Остаточну ціну на вікна можна коригувати, оскільки вона залежить від багатьох складових. Насамперед, це розмір виробу: чим більше вікно, тим дешевше обходиться квадратний метр. Ціна залежить і від властивостей скла. Ціна дерев’яного євровікна знизилися на 10-15%, квадратний метр дерев’яного вікна з якісного євробрусу коштує в середньому 100-250 доларів.

Дерев'яні вікна - символ престижу, благополуччя, комфорту. Порівнювати дерев'яні вікна і вікна з ПВХ - справа невдячна, а чесно говорячи, непотрібна.

Справа в тім, що вікна ПВХ - недорогий, бюджетний варіант, дерев'яні вікна - вікна більш високого класу, як за ціною, так і за своїми характеристиках.

У пересічного громадянина встає питання, чи варто встановлювати саме дерев'яні вікна чи краще обійтися пластиковими. Чим же все-таки дерев'яні вікна кращі чи гірші за пластикові. Візьмемо приклад практичних німців. Хто був у Німеччині, той ймовірно помітив, що всі бюджетні будинки, офіси, гуртожитки, недорогі будинки комплектуються вікнами ПВХ. Навпроти, заміські будинки, дороге елітне житло комплектується винятково дерев'яними вікнами. У такий спосіб відбувається поділ між бюджетним варіантом - вікна ПВХ і елітним - дерев'яні вікна.

Безсумнівно, що у вікон ПВХ був ряд переваг стосовно дерев'яних вікон. Насамперед співвідношення вартості вікон ПВХ і дерев'яних вікон. Буквально пару років тому вартість дерев'яних вікон була в 2 -3 рази вище, ніж у вікон ПВХ. Це пояснювалося технологічними особливостями виробництва вікон з дерева. Зараз з наявністю сучасного виробництва і твердої конкурентної боротьби, вартість дерев'яних вікон упала. Якщо врахувати необхідність наявності кондиціонера при установці вікон ПВХ, то вийде, що дерев'яні вікна обійдуться Вам дешевше пластикових.

Говорять, що дерев'яні вікна "дихають". Можна сказати, що вони не тільки дихають, а й є ще певним фільтром, що не пропускає пил, навіть найдрібніший через дерев'яні волокна.

Що ж стосується технічних характеристик вікон, то тут найбільш важливі такі показники, як світлопропускна здатність (визначається встановлюваним склопакетом), діапазон робочих температур, теплопровідність, тривалість експлуатації. Дерево, на відміну від пластику, має меншу теплопровідність, отже температурні характеристики кращі. Що стосується гарантованого терміну експлуатації, то для вікон ПВХ він розрахунковий (немає вікон, що б реально експлуатувалися більш 20 років), для дерев'яних вікон - дослідний - 50 років, навіть у звичайних вікон радянського виробництва... А що говорити про сучасне виробництво дерев'яних вікон? Природно, що для тривалої експлуатації треба вікна обслуговувати, змазувати рухливі деталі, заміняти деталі, що вийшли з ладу, дивитися за станом покриття. Це необхідно робити 1 раз на 3-5 років.

За останні 5 років у нашій країні кількість виробництв дерев'яних вікон виросло в кілька разів. Це привело до загострення конкуренції на цьому ринку, і як наслідок - підвищення якості продукції, що випускається, і до падіння цін.

Як же вибрати дерев'яні вікна, до кого звернутися, з якої породи дерева повинні бути виготовлені дерев'яні вікна.... Спробуємо розібратися в цих питаннях. По-перше необхідно визначити з якого матеріалу повинні бути виготовлені вікна, який сорт дерева кращий для дерев'яних вікон.

Дерев'яні вікна можуть бути виготовлені з:

сосни

дуба

Далі варто визначити конфігурацію вікна, вікно може бути круглим, простим, трикутним, двостулковим, двостулковим з верхньою фрамугою, тристулковим, з балконними дверима тощо.

Потім визначаємо фурнітуру. Вікна бажано комплектувати фурнітурою ROTO FRANK AG. Чудова німецька якість і надійність сполучається з багатим вибором різних покриттів.

Поки Україна переживає пік пропозиції металопластикових віконно-дверних конструкцій, вироби з дерева повільно, але цілеспрямовано завойовують ринок і серця споживачів. Якщо для офісу металопластик або алюміній – найбільш прийнятний і вигідний, то для домашнього затишку все ж хочеться мати двері й вінка з дерева, що дихає теплом і комфортом.

Спеціалісти прогнозують, що цей сегмент ринку буде розширюватися з кожним роком, а ціни на дерево дорівняються до металопластика. Тоді найпоширенішими споживачами продукції з дерева стануть представники середнього класу – а значить, найбільшої за чисельністю верстви суспільства. Сьогодні вітчизняні вироби з дерева мають перевагу – вони майже не поступаються якістю імпортним, але значно дешевші. Можливо, саме тому вони затребувані за кордоном? Давайте цінити те, що маємо і виготовляємо.

Обладнання для виготовлення дерев’яних вікон

Важко точно сказати, коли в розвитку технологій обробки деревини настав час верстатів. Є численні свідчення з минулого про війни та політиків, про полювання на відьм, а от про щоденну роботу написано небагато. 1500 року Леонардо да Вінчі винайшов пилораму з кривошипним приводом. Початок XVI століття відзначений сталим розвитком деревообробних верстатів та інструментів. У Верхній Баварії аж до початку XX століття деревину пиляли дворучною поперечною пилою! У той час, коли в Баварії двоє міцних чоловіків такою пилою розділяли деревину за всією довжиною стовбура, на півдні Тіроля, у м. Берхтесгаден, цю роботу вже виконувала венеціанська пилорама. Її рухали гідроустановки, які виготовляли ще в XVII ст. Пізніше на півдні Німеччини, e районах, багатих на ліси, ці пилорами застосовували на лісозаготівельних підприємствах. 1777 року в Англії був виданий перший патент на дискову пилу. 1803 року на світовій виставці в Парижі була представлена перша діюча стрічкова дискова пила. Приблизно в той же час в Англії розпочали виробництво пилорам, виготовлених із чавуну та сталі. Приблизно у 1850 році в Німеччині з’являється перший рейсмусний верстат із чотиригранним стругальним валом. З того часу виробництво верстатів набуло швидкіх темпів розвитку. На межі століть провідні фірми вже демонстрували великий асортимент верстатів та інструментів. Ще було недостатньо електроенергії, а парові машини могли собі дозволити небагато підприємств. Багато верстатів працювало на приводах із колісним маховиком: одне велике махове колесо, два ручних кривошипи і ременеві диски якого приводили у рух верстат.

На межі століть вже створили спілку захисту праці. 1885 року були засновані перші професійні спілки, серед яких уже був і Leitz. 1902 року з’являється рекомендація профспілок нанести на чотиригранні ножеві вали дерев’яні накладки, які б заокруглювали їх форму. 1914 року круглі ножові вали вже стали обов’язковими. Уже також думали про зниження шуму на виробництві. У 30-ті роки разом із освітніми програмами для столярів з’явилися програми для техніків, інженерів і продавців, які працюють у сфері деревообробки.

На основі нагромадженого досвіду, а також із прискоренням розвитку після II світової війни, а потім із освоєння космосу, був даний сильний поштовх розвиткові металургії, який перш за все став початком прогресу конструювання і виготовлення деревообробних верстатів з управлінням.

Період розвитку технологій найновіших матеріалів відіграв вирішальну роль для ручних і верстатних деревообробних інструментів. Деревинна стружкова плита (вперше виготовлена 1930 року зайняла своє місце на ринку матеріалів лише наприкінці 1950 р.) почала потребувати верстатів нового виду, як для виготовлення стружкових плит, так і для їх подальшої обробки. У 70-ті роки у зв’язку з нафтовою кризою започатковано новий підхід у мисленні цілого ряду керівників підприємств, які при купівлі верстатів зважали не тільки на їх ціну, але й на їх рентабельність для підприємства в цілому. Багато технічних розробок наступних років базувались саме на таких факторах, як керована CNC-техніка, як-от, кутові оброблювальні центри з регулюванням через PC (персональний комп’ютер) і SPS (програмне управління з ЗУ). Таким чином, у 80-х роках з’явилось обладнання, яке дало майбутнє сектору обробки деревини. Сучасними як ніколи залишаються традиція і такі першочергові питання, як економічність, якість та надійність. Хто не може запропонувати цього – існує на ринку недовго!


Нет нужной работы в каталоге?

Сделайте индивидуальный заказ на нашем сервисе. Там эксперты помогают с учебой без посредников Разместите задание – сайт бесплатно отправит его исполнителя, и они предложат цены.

Цены ниже, чем в агентствах и у конкурентов

Вы работаете с экспертами напрямую. Поэтому стоимость работ приятно вас удивит

Бесплатные доработки и консультации

Исполнитель внесет нужные правки в работу по вашему требованию без доплат. Корректировки в максимально короткие сроки

Гарантируем возврат

Если работа вас не устроит – мы вернем 100% суммы заказа

Техподдержка 7 дней в неделю

Наши менеджеры всегда на связи и оперативно решат любую проблему

Строгий отбор экспертов

К работе допускаются только проверенные специалисты с высшим образованием. Проверяем диплом на оценки «хорошо» и «отлично»

1 000 +
Новых работ ежедневно
computer

Требуются доработки?
Они включены в стоимость работы

Работы выполняют эксперты в своём деле. Они ценят свою репутацию, поэтому результат выполненной работы гарантирован

avatar
Экономика
Маркетинг
Информатика
icon
109993
рейтинг
icon
2705
работ сдано
icon
1238
отзывов
avatar
Математика
Физика
История
icon
103781
рейтинг
icon
5281
работ сдано
icon
2378
отзывов
avatar
Химия
Экономика
Биология
icon
74482
рейтинг
icon
1858
работ сдано
icon
1172
отзывов
avatar
Высшая математика
Информатика
Геодезия
icon
62710
рейтинг
icon
1046
работ сдано
icon
598
отзывов
Отзывы студентов о нашей работе
48 894 оценки star star star star star
среднее 4.9 из 5
Московский Университет имени С.Ю. Витте
Спасибо большое исполнителю. Работы принимаются без замечаний, всегда выполняются вовремя....
star star star star star
Пермский национальный исследовательский политехнический университет
Работа выполнена задолго досрочно! Никаких замечаний и недочетов! Спасибо большое Ирине!
star star star star star
НГТУ
Отличный исполнитель, все своевременно и даже быстрее, работа выполнена отлично!
star star star star star

Последние размещённые задания

Ежедневно эксперты готовы работать над 1000 заданиями. Контролируйте процесс написания работы в режиме онлайн

в любом формате

Решение задач, математические основы судовождения

Срок сдачи к 9 дек.

только что

Разработка IT-продукта

Курсовая, Анализ и моделирование бизнес-процессов

Срок сдачи к 8 дек.

1 минуту назад

География/физ-ра/обж 1 курс колледж. уровень простой.

Решение задач, География

Срок сдачи к 15 дек.

1 минуту назад

Прочитайте высказывания писателей и ученых. Выполните задания:

Контрольная, Русский язык

Срок сдачи к 23 дек.

2 минуты назад

Написать эссе на выбор из двух книг

Эссе, Социология

Срок сдачи к 15 дек.

2 минуты назад

решить не по правилу лопиталя

Решение задач, Математика

Срок сдачи к 7 дек.

3 минуты назад

Добрый день! Помогите, пожалуйста, решить 4 задачи:

Решение задач, физика

Срок сдачи к 8 дек.

3 минуты назад

Помочь решить задач (бух учет) 23 числа в 17:00

Тест дистанционно, Бухгалтерский учет

Срок сдачи к 23 дек.

3 минуты назад

Скрайбинг

Другое, Экология

Срок сдачи к 11 дек.

3 минуты назад

Задачи

Решение задач, Правоведение

Срок сдачи к 31 дек.

3 минуты назад
4 минуты назад

Выполнять задание ориентируясь на структуру работы

Контрольная, Психология

Срок сдачи к 13 дек.

5 минут назад

Нужно написать курсовую работу « Разработка базы данных»

Курсовая, Информатика и программирование

Срок сдачи к 18 дек.

5 минут назад

Реферат не более 15 страниц

Реферат, Физическая культура и спорт

Срок сдачи к 14 дек.

5 минут назад

судебный процесс в россии по соборному уложению 1649 г

Курсовая, история государства и права

Срок сдачи к 14 дек.

6 минут назад

Решить 3 задачи

Контрольная, Физика

Срок сдачи к 9 дек.

6 минут назад
planes planes
Закажи индивидуальную работу за 1 минуту!

Размещенные на сайт контрольные, курсовые и иные категории работ (далее — Работы) и их содержимое предназначены исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права в отношении Работ и их содержимого принадлежат их законным правообладателям. Любое их использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие в связи с использованием Работ и их содержимого.

«Всё сдал!» — безопасный онлайн-сервис с проверенными экспертами

Используя «Свежую базу РГСР», вы принимаете пользовательское соглашение
и политику обработки персональных данных
Сайт работает по московскому времени:

Вход или
регистрация
Регистрация или
Не нашли, что искали?

Заполните форму и узнайте цену на индивидуальную работу!

Файлы (при наличии)

    это быстро и бесплатно