Всё сдал! - помощь студентам онлайн Всё сдал! - помощь студентам онлайн

Реальная база готовых
студенческих работ

pencil
Узнай стоимость на индивидуальную работу!
icon Цены в 2-3 раза ниже
icon Мы работаем
7 дней в неделю
icon Только проверенные эксперты

Функції клінінгових компаній

Тип Реферат
Предмет Маркетинг
Просмотров
800
Скачиваний
738
Размер файла
50 б
Поделиться

Функції клінінгових компаній

Міністерство освіти і науки України

Житомирський державний технологічний університет

Кафедра менеджменту

Контрольна робота

з предмету: Маркетинг

Виконала: студентка IV курсу

групи ЗУП – 04 – 2

Старинцева Діана Іванівна

Залікова № 10904135

Перевірила: Давидюк Юлія Володимирівна

Житомир 2007

Содержание

1. Опис послуги. 3

2. Характеристика. 4

2.1 Послуга за задумом.. 4

2.2 Послуга у реальному виконанні 5

2.3 Послуга з підкріпленням.. 13

3. Характеристика ринку на якому послуга реалізовується(на рівні Житомира) 15

4. Посередникі, заходь мотивації та показники оцінки діяльності 16

4.1 Реклама і PR в Інтернеті 16

4.2 Зовнішня реклама. 18

4.3 Зв'язки з громадськістю (Public Relations) 19

4.4 Реклама в ЗМІ 23

Список використаної літератури. 25

1. Опис послуги

Одним з обов’язкових атрибутів сучасного офісу, торгового приміщення чи будь - якої іншої будівлі є чистота. Чистота це і візитна картка і складова частина іміджу компанії. Тому така серйозна річ, як клінінг може бути довірена тільки клінінговим компаніям, що спеціалізуються на наданні такого виду послуг. Клінінг (від англ. Clean - чисто) означає "професійне прибирання". А саме, прибирання офісів, складських і торгових комплексів, цілих будівель, а також прилеглих територій. Послуги клінінгу можуть здійснюватись як одноразово, так і на постійній основі. Крім того, клінінгові послуги можуть надаватись як в комплексі, так і у вигляді певного набору вибраних клієнтом послуг.

2. Характеристика

Узявши на себе турботи з прибирання офісного приміщення та іншої нерухомості фахівці клінінгової компанії "Фрекен Бок" регулярно будуть проводити миття вікон і фасаду будівлі, полірування підлогових покриттів, чищення килимів і меблів, прибирання санвузлів та інше, використовуючи при цьому професійне устаткування та обладнання для прибирання. А Ви, звільнившись від проблем з підбору персоналу по прибиранню приміщень, контролю за якістю його роботи, закупівлею розхідних матеріалів, зможете весь час присвячувати власному бізнесу, або іншій улюбленій справі.

2.1 Послуга за задумом

Послуги Компанії:

Чистота - візитна картка і головний атрибут сучасного магазина, ресторану, торгового центру або будь-якого офісного або житлового приміщення.

Компанія "Фрекен Бок" готова запропонувати широкий спектр клінінгових послуг і провести консультації з питань організації процесу прибирання Ваших територій.

Види послуг:

· щоденне прибирання

· генеральне прибирання

· після будівельне прибирання

Спеціалізовані роботи:

Хімічне чищення:

· ковроліну, килимів

· м'яких меблів

· салонів автомобілів

Миття вікон, вітрин, фасадів (звичайне, висотне).

Комунальні послуги:

· комплексне прибирання територій

· прибирання снігу

· висотні роботи

· вивіз сміття

Догляд за твердими поверхнями

· нанесення захисного покриття на твердому підлогу

· поліровка

· кристалізація

Чищення і дезинфекція басейнів, ванних кімнат, санвузлів, джакузі, жалюзі.

Прибирання до і після свят

Всі види послуг компанія надає з будь-якою періодичністю:

Разовий виїзд експрес-екіпажа до замовника в перебігу 1-ої години

Щодня

Щонеділі

Щомісячно

По довгостроковому контракту

Прибирання проводиться кваліфікованим персоналом і використанням професійного устаткування і інвентарю спеціальних хімічних засобів.

2.2 Послуга у реальному виконанні

Опис кожної послуги:

Прибирання офісів

Прибирання офісів заняття трудомістке, таке, що віднімає купу часу. Погодьтеся, що увійшовши до охайного приміщення, де проводиться щоденне прибирання офісу, клієнт відчуває себе набагато комфортніше. Таким чином, питання про те на якому рівні повинне проводитися прибирання офісу приміщення відпадає сам собою.

На сьогодні солідні компанії для прибирання офісів користуються виключно послугами професійних клінінгових компаній, що володіють сучасними засобами і устаткуванням для прибирання офісних приміщень.

Особлива увага при прибиранні офісів ми обертаємо на чистоту килимових покриттів, і підлоги взагалі. Ми пропонуємо послуги з прибирання офісів, і робимо все можливе, щоб клієнти відчували себе комфортніше в своїх офісах.

В даний час, в офісі, а вже тим більше в торговому залі або кінотеатрі немає місця прибиральницям з відром і брудною шваброю. На сьогодні солідні компанії для прибирання офісів користуються послугами професійних клінінгових компаній, що володіють сучасними засобами і устаткуванням для прибирання офісних приміщень, миття покриттів і чищенню поверхонь.

Особливу увагу при прибиранні офісів ми звертаємо на підлогові покриття, що вимагають специфічного догляду. Ми пропонуємо послуги з комплексного догляду за підлогами, який включає не тільки щоденне прибирання офісів, але і нанесення захисного складу, що дозволяє значно збільшити зносостійкість підлоги, а значить зменшити Ваші експлуатаційні витрати.

На сьогодні в арсеналі клінінгової компанії "Фрекен Бок" – повний набір аксесуарів і миючих засобів для того, щоб прибирання офісів проводилося на самому вищому рівні.

Саме тому прибирання офісів краще довірити професіоналам і поберегти свої сили, час і здоров'я. Немає чого витрачати на прибирання офісів дорогоцінний час і здоров'я – благо, на сьогодні це можуть зробити фахівці.

Професійне прибирання офісів це комплексний підхід до рішення проблеми повноцінного захисту приміщення від грязі і підтримки чистоти.

Професійне прибирання квартир - це комплексний підхід до рішення проблеми повноцінного захисту приміщення від грязі і підтримки чистоти.

Ми з особливою увагою підходимо до підбору персоналу. Адже їх завдання не просто надати задані дії – член прибиральної бригади входить, фактично, на особисту територію клієнта, і впускати у ваш будинок аби кого ми не можемо.

Прибирання квартир після ремонту так само краще довірити фахівцям. Щоб після в'їзду вас ні секунди не дратували вимушені "неакуратності" робочих-ремонтників, і щоб ви змогли повністю насолодитися довгожданим завершенням ремонтних робіт.

Прибирання квартир після ремонту проводиться на спеціальній техніці і спеціальними миючими засобами. Досвідчені фахівці з клінінгу проведуть прибирання оперативно із знаком "+". Прибирання квартир після ремонту має ряд особливостей. Зокрема, це робота із спеціальними миючими засобами, на спеціальній техніці, що набагато швидше і краще справляється з після будівними плямами і сміттям.

Прибирання приміщень котеджу ділиться на декілька різновидів, за принципом специфіки вироблюваних робіт. Якщо з прибиранням міської квартири відносно неважко справитися своїми силами, то привести в порядок заміський будинок – вельми обтяжливо. Це декілька інший вид прибирання приміщень.

Прибирання приміщень в заміському котеджі краще довірити професійній бригаді, і поберегти свої сили, час і здоров'я. У прибиранні приміщень звичайно використовується ціла гамма спеціальних засобів. Побутові засоби часто не справляються з забрудненнями в сучасних будинках і квартирах. Тільки професійна хімія в сукупності із спеціальним прибиральним устаткуванням дає добрий результат при прибиранні приміщень.

Професійне прибирання приміщень котеджу припускає комплексний підхід до рішення проблеми видалення забруднень, захисту приміщення від грязі і підтримки чистоти. При прибиранні приміщень дуже багато що залежить від стану приміщення, покриттів різних поверхонь, кількості меблів, санвузлів і т.д.

ВИДИ РОБІТ:

Генеральне прибирання.

Разове комплексне прибирання приміщень в котеджі. Звичайно в ціну включене машинне миття полови, чищення килимових покриттів, миття вікон і прибирання санвузлів, а також чищення будь-яких інших поверхонь відповідно до потреб замовника.

Щоденне комплексне прибирання.

Комплексне щоденне прибирання приміщень котеджу обходиться дешевше за власний штат прибиральників. Також, важливий момент – не кожен власник будівлі може дозволити собі покупку устаткування для разових генеральних робіт – це устаткування для хімчистки ковроліну, поліровки мармуру або граніту і т.п. Такі послуги з прибирання приміщень Ви, швидше за все, замовлятимете в клінінгових компаніях, але їх вартість буде дорожче, ніж вартість договору на щоденне прибирання з включеними в нього генеральними прибираннями. Отже у разі прибирання котеджу наші послуги можуть бути зручніше.

Після будівельне прибирання.

Якщо Ваш житло або офіс тільки що відбудований, або відремонтований, то його також потрібно приводити в належний вигляд – проводити після будівельне прибирання приміщень котеджу. Будівля або приміщення приводиться в придатний для використання стан. Віддаляються плями фарби, цементу, забирається пил, вивозиться будівельне сміття, очищаються вікна і підвіконня.

Хімчистка ковроліну.

По своїй структурі килимові покриття принципово відрізняються від всієї решти видів підлогових покриттів своєю об'ємною структурою. Це означає, що забруднення сколюються не тільки на поверхні, але і в глибині покриття, що визначає особливості технології чищення. Хімчистка ковроліну ще необхідніша процедура, ніж чищення килима.

Спеціальне устаткування здатне очистити підставу килимового покриття в десятки разів перевищує вартість звичайних пилососів, не говорячи вже про хімчистку ковроліну.

У квартирах чищення килима слід проводити не рідше за 1 раз на тиждень, бажано миючим пилососом. Таке очищення дозволяє видаляти дрібний пил і частину забруднення з ворсу. Хімчистка ковроліну дозволить зробити ці процедури ще рідше.

Для офісів, необхідне щоденне прибирання килимових покриттів пилососом. Так само, бажано проводити глибоку вологу хімчистку ковроліну, не рідше 2 разів на рік, але якщо є можливість, то чищення ковроліну краще робити щомісячно. Це дозволить збільшити термін експлуатації килимового покриття у декілька разів.

При чищенні ковроліну проблемними для видалення є: масла, дьоготь, смола, тобто липкі, клейкі, засихаючі на покритті речовини. Для їх видалення необхідні волога, хімічна обробка і спеціальна техніка. Також в ході чищення ковроліну дуже важко, а іноді і неможливо видалити забруднення надзвичайно малого розміру, а також забруднення, що містять фарбу або пігмент, проникаючі безпосередньо у волокна покриття.

Якщо забруднення можливо видалити у принципі - ми видалимо його при чищенні ковроліну. Якщо це неможливо, ми максимально зменшимо його видимість.

Хімчистка килимів може справитися з такого роду забрудненнями, з якими не справиться звичайне чищення.

По своїй структурі килимові покриття принципово відрізняються від всієї решти видів підлогових покриттів своєю об'ємною структурою. Це означає, що забруднення скоплюються не тільки на поверхні, але і в глибині покриття, що визначає особливості технології хімчистки килимів.

Хімчистка меблів.

Звичайно на меблях забруднення скоплюються не тільки на поверхні, але і в глибині покриття, що визначає особливості технології чищення. Саме тому бажано проводити хімчистку меблів.

Один з методів, це хімчистка оббивки меблів екстрактором. Під високим тиском чистячий розчин подається на поверхню і тут же негайно всмоктується назад. Таким чином, чиститься лише оббивка, без істотного намокання підкладки. На тканину діє тільки могутній струмінь вологи, яка негайно приділяється. Відсутність прямої механічної дії щітками, як в деяких інших технологіях, дозволяє чистити навіть найделікатнішу оббивку меблів. Хімчистка меблів набагато прийнятніша, ніж чищення механічна.

Для хімчистки меблів використовуються різні хімічні препарати, залежно від виду оббивки і характеру забруднень. Всі використовувані речовини відповідають європейським нормам безпеки. Після висихання не залишають липкого осаду, нешкідливі для людини і домашніх тварин.

Миття вікон і скляних поверхонь здійснюється за допомогою спеціальних хімічних і технічних засобів високої якості. Вікна стануть настільки прозорими, що нам доведеться попередити вас перевіряти чи кожного разу не відкрито вікно. При митті вікон рами і підвіконня пилососять або протирають м'якою тканиною, щоб видалити з них пил, а у разі потреби ретельно миють.

Радимо проводити миття вікон в середньому 1 раз на 3 місяці, або по ступеню забрудненості.

Але миттям вікон ми не обмежуємося. Серед наших послуг, крім миття вікон, - миття фасадів будівель. Ця послуга дозволяє не тільки поліпшити зовнішній вигляд, але і продовжить термін служби поверхні. Для цього, на неї наноситься спеціальний водобрудовідштовхуючий засіб.

Миття балконів.

Миття балконів така ж трудомістка робота, від якої краще захистити ніжні руки елегантної господині. Але миття балконів необхідне – адже пил, який потрапляє туди з вулиць, дуже швидко проникає в кімнати. Миття балконів сучасними засобами позбавить не тільки від загального пилу, але і від покладів, що накопичилися в непомітних кутках.

Миття балконів сучасними миючими засобами позбавляє від необхідності робити це самостійно. Виїзд наших фахівців зробить цю трудомістку роботу непомітною для вас, і забезпечить вам чистоту на балконі, заощадивши ваш час, сили, нерви.

Спеціальна прибиральна техніка справиться з миттям вашого балкона так швидко, що ви абсолютно забудете про необхідність промивати все це самостійно, міняти відра води, переставляти важкі предмети. Вам залишиться тільки злегка покерувати бригадою, яка під час миття балкона питатиме куди і що переставляти.

Миття лоджій.

Миття лоджій здійснюється за допомогою сучасних засобів – рідких миючих складів, розроблених за сучасними технологіями і прибиральної техніки. Могутні шланги наших пилососів проникнуть в найдальші куточки вашої лоджії, і можливо, в процесі миття лоджії навіть не доведеться нічого пересувати.

Якщо лоджія засклена, то в процесі наші фахівці так само помиють скло. І після миття лоджії в приміщення проникне більше світла. Сучасне миття лоджій це комплексна робота, в списку якої – не тільки миття вікон, і позбавлення від пилу в цілому, але і. звичайно, миття полови.

Часто миття лоджії вимагає акробатичних навиків – у випадку, якщо стелі високі, або якщо лоджія засклена, а з внутрішньої сторони до вікна не підібратися.

Крім усього іншого ми здійснюємо ще і вивіз сміття. Вивіз сміття – це проблема спеціалізованих організацій, особливо за наявності великих об'ємів. Особливо актуальним це питання стає після ремонту. Вивіз будівельного сміття ми здійснюємо на контейнерах різного формату – залежно від об'єму відходів. Вивіз будівельного сміття часто не так легко здійснити своїми силами – довіртеся професіоналам.

Вивіз сміття – важка і не дуже приємна робота, до того ж часто – травмо-небезпечна праця. Довіривши її фахівцям, ви позбавитеся не тільки сміття, але і від головного болю по організації цього трудомісткого процесу.

Підлога.

Циклювання – найпопулярніший вид обробки паркету. У каталозі наших послуг не тільки прибирання, але і всі види послуг, пов'язані з обробкою полови. Циклювання вважається основою всіх основ, але крім неї існують і інші види обробки полови. Красива, доглянута підлога – це остання нота ремонтних робіт, і з нашою допомогою вона прозвучить у вашому будинку без щонайменшої фальші. Шліфовка, кристалізація, поліровка, циклювання – як бачите, повна гамма.

Циклювання – це попередня обробка полови, після якої проводяться всі інші види обробки. Шліфовка допомагає усунути нерівності паркету і продовжити термін служби полови. Кристалізація проводиться на підлогах з покриттям з натурального каменя, як правило, на мармурових підлогах. Це м'який процес, він не зачіпає глибоких шарів каменя, але додає йому благородний блиск і парадний вигляд. Поліровка – завершальний етап обробки підлоги. Часто проводиться повторно.

Всі види послуг, пов'язаних з обробкою полови і паркету можна замовити у нас. Наші фахівці проведуть належні роботи за встановлений термін на належному рівні, будь то циклювання, кристалізація, шліфовка або поліровка підлоги.

Ми проводимо шліфовку і інші роботи пов'язані з обробкою паркету - поліровку і вирівнювання бетонної або дерев'яної підлоги. Шліфовка проводиться алмазними і абразивними фрезами і матеріалами.

Шліфовка підлоги береже його від передчасного зносу, дає гарантію блиску на шість місяців. Повна шліфовка підлоги не тільки надасть вашим кімнатам урочистому вигляду, і навіє атмосферу затишку, але і допоможе зберегти підлогу на довгий час у хорошому стані.

Якщо вам необхідна повторна шліфовка, а не перша, не лякайтеся цього трудомісткого процесу. Не думайте про те, що процес шліфовки підлоги загрожує псуванням меблів і стін – не бійтеся, пил від деревної стружки. Наші фахівці поклопочуться про те, щоб вторинна шліфовка пройшла без цих неприємних наслідків – ваші стіни і меблі будуть надійно захищені.

Процес кристалізації зробить підлоги у вашому будинку зносостійкими, блискучими, неслизькими і брудовідштовхувальними. Кристалізація призначена покриттям з натурального каменя – вапняку, мармуру, граніту і так далі. Кристалізація істотно полегшує догляд за підлогою. А в поєднанні із зміцненням поверхні кристалізація проявить характерну текстуру мармуру – незвичайно красиву і благородну, зробить поверхню підлоги значно яскравіше.

Істотний плюс кристалізації в тому, що після цієї процедури камінь не перестає "дихати", оскільки проникність поверхні для пари не порушується.

Виконана правильно, із застосуванням якісних сучасних засобів, цей процес нешкідливий для навколишнього середовища.

Поліровка підлоги – це косметична процедура. Поліровка не тільки надасть доглянутий вигляду вашій підлозі, але і продовжить життя паркетним покриттям, захистить їх від зовнішніх дій.

2.3 Послуга з підкріпленням

Завдяки нашим якостям, компанія "Фрекен Бок" займе, в недалекому майбутньому, 1 місце!

Оперативність

У компанії "Фрекен Бок" всі співробітники професіонали нашої справи. Маючи великий штат співробітників, мі володіємо високим ступенем мобільності і можемо протягом найкоротшого годині залучати до 30 чоловік додаткових робітників.

Безпека

Чітко продумана схема ведення бізнесу дозволяє гарантувати нашим клієнтам повну безпеку наших послуг. Запрошуючи нас до собі в приміщення, ви можете бути повністю впевнені в збереженні свого майна та інформації.

Якість.

Мі постійно підвищуємо якість і розширюємо асортимент послуг, що надаються. Для дотримання найвищих стандартів мі забезпечуємо максимальну якість виконуваних робіт.

Зручність.

Надаючи клінінгові послуги, мі дозволяємо нашим клієнтам повністю зосередитись на своєму бізнесі, не відволікаючись на проблеми дотримання чистоти в офісі, виробничому приміщенні, на прилеглій території тощо.

Партнерські відносини.

Мі поважаємо наших клієнтів і готові у будь-який момент прийти до них на допомогу. Звільняючи вас від проблем дотримання чистоти, мі допомагаємо вам просувати ваш бізнес, збільшуючи ринкову вартість вашого підприємства.

Репутація.

Мі дуже відповідально підходимо до виконання поставлених перед нами завдань; у сфері послуг репутація складається роками, а втрачається в одній мить. Наша основна політика це довгострокова і взаємовигідна співпраця.

Оплата клінінгових послуг зменшує оподатковуваний прибуток підприємства, скорочує витрати з фонду заробітної плати виплатою відпускних та лікарняних, витрати на придбання інвентаря, видаткових засобів. Висока якість підтримуючого прибирання що дозволяє знизити витрати на передчасний ремонт приміщень.

3. Характеристика ринку на якому послуга реалізовується(на рівні Житомира)

На Житомирському ринку дана послуга є новою, тому ринку, як такого, ще не існує.

Політика компанії у області якості

Цілями діяльності Компанії "Фрекен Бок" у області якості є:

1) постійне поліпшення результативності системи менеджменту якості для підтримки і підвищення керованості компанії;

2) повне задоволення вимог і очікувань наших клієнтів, а також вимог українського стандарту. Послуги побутові. Послуги з прибирання будівель і споруд і міжнародних стандартів серії ISO 9000: 2000;

3) постійне підвищення якості послуг, що надаються;

Досягнення поставленої мети забезпечується за рахунок:

а) участі всього персоналу в забезпеченні результативності процесів системи менеджменту якості на основі персональної відповідальності кожного співробітника за якість виконуваних робіт;

б) забезпечення високого рівня компетентності персоналу компанії шляхом організації, підтримки і постійного вдосконалення системи навчання персоналу;

в) систематичного вивчення запитів і очікувань наших клієнтів шляхом проведення маркетингових досліджень;

г) забезпечення високої культури спілкування з клієнтом;

д) постійного розвитку технології надання послуг з професійного прибирання приміщень і догляду за нерухомістю;

е) використання при наданні послуг тільки якісного, технічно довершеного і надійного устаткування, хімічних засобів і витратних матеріалів.

4. Посередникі, заходь мотивації та показники оцінки діяльності

4.1 Реклама і PR в Інтернеті

Час не стоїть на місці і інтернет давно став одним з ефективних медіа. Спеціально для PR і реклам в Інтернеті З кожним роком все більше і більше людей використовують всесвітню павутину в своєму повсякденному житті, з'являється все більше і більше інтернет-представництв компаній, збільшується число продажів через Інтернет.

Створення корпоративних сайтів в інтернет-магазині. Сайт для залучення нових клієнтів, інформаційної підтримки вже існуючих клієнтів, позиціонування компанії як лідера ринку, просування конкретного брэнда або послуги.

Технічна підтримка корпоративних сайтів в інтернет – магазинах. Забезпечення умов, що підтримують працездатність сайту. Консультаційні послуги з широкого круга питань, зв'язаних з функціонуванням сайту, електронної пошти, а також модулів системи адміністрування. Дуже важливо, щоб інформація на сайті була актуальною. Якщо компанія активно розвивається, необхідне регулярне інформування цільової аудиторії про зміни, що відбуваються. Це ефективний метод просування товарів і послуг, який дозволяє показувати рекламне оголошення тільки цільової аудиторії. Комплексне просування сайтів забезпечення високих позицій нашого сайту в пошукових системах по ваших тематичних запитах. комплексне просування сайтів. Забезпечення високих позицій вашого сайту в пошукових системах по ваших тематичних запитах. Це забезпечує зростання популярності і доносить інформацію безпосередньо до потенційних клієнтів. Проведення яскравої промо-акції, що запам'ятовується, в Інтернеті - один з найбільш ефективних інструментів привернути споживача до нового товару або послуги!

Оперативність - необхідні зміни можуть бути внесені практично миттєво.

Відсутність територіальних бар'єрів - Вашу інформацію можна повідомити всім зацікавленим в її отриманні людям незалежно від їх географічного положення.

Доступність - реклама в Інтернет, володіючи великими можливостями, стоїть відносно дешево.

Сувенірна продукція.

По суті, всі ми великі діти. І існують добрі традиції дарування подарунків. Подарунки більше впливають не прямо на продажі, а на відношення до нас і нашої компанії. А це набагато важливіше... Часто, найменший і недорогий подарунок здатний сильно змінити відношення людини. Це відмінний спосіб придбати лояльних клієнтів, приємно вплинути на партнерів і інвесторів. Також, сувенірна продукція - хороший засіб приналежності, ідентифікації співробітника у нашій фірмі, підвищення лояльності співробітників цілям фірми.

Жодна, навіть блискуче проведена рекламна кампанія не залишить в душі її споживача належний слід, без простого і природного враження від одержаного подарунка. Відчути пошану до себе, одержати щось, відчути знак уваги до себе - ось цінності будь-якої людини. Саме тому так важко знайти людину, яка не любила б одержувати подарунки. Сувеніри - відмінна можливість нагадати про себе, привернути увагу до нашої марки і таким чином завоювати нових споживачів.

Спектр сувенірної продукції, який можливо застосувати:

Ручки: кулькова, пір'яні, олівці, запальнички, брелоки, попільнички, відкривачки, свічки;

Посуд: кружки, чашки, стакани, чайники, тарілки, блюда, салатники , ножі

Календарі: кишенькові, настінні, настільні, перекидні, настінні з бігунком.

4.2 Зовнішня реклама

Зовнішня реклама і реклама на транспорті є цілеспрямованою. Вона може достатньо чітко охопити потоки потенційних покупців і направляти їх. Більш того, вона є і економнішої.

Цікаво наскільки привертає реклама в транспорті? Людина, що знаходиться в дорозі 30-40 хвилин випробовує гострий інформаційний голод. Тому найбільш ефективним є розміщення докладної інформаційної реклами, перечислення особливостей і специфіки послуги. Тоді як реклама на транспорті (тобто зовні) є навпаки більш іміджевою і кількість інформації потрібно зводити до мінімуму.

Зовнішня реклама - це могутній інформаційний засіб. Розміщуючи мережу щитів і покажчиків у вдало вибраних місцях, ми одержуємо упевненість в тому, що охопили значну кількість активного населення. Такий спосіб інформування є загальним правилом, і його ефективність підтверджується щороку. Створення і просування брэнда (в нашому випадку – послуги) починається з телереклами і продовжується рекламними щитами і установками (бігборди) . Саме установки (бігбордів) за рахунок свого розміру і обхвату аудиторії впливають на розум людей, формують торгову марку. Реклама на перетяжках є одним з найефективніших видів наружньої реклами. Слід зазначити, що рекламні растяжки і щити особливо ефективні, якщо товар або послуга потребує активного просування на ринок. Величезне значення має зовнішня реклама на місцях продажу (при вході в магазини, супермаркети, фірми). Завдання зовнішньої реклами - яскравістю фарб, вдалим поєднанням світла і кольору привернути увагу споживачів, заінтригувати, примусити зайти в магазин і поцікавитися Нашою послугою. Присутність, нехай навіть найпростішої, інформаційної, при вході - обов'язково! Це незаперечний факт. Сьогодні вивіска залежить від розвитку дизайну і виробничих технологій. Використовуючи сучасні технології і матеріали, враховуючи архітектурні особливості фасаду будівлі. Реклама в пресі Public Relations

4.3 Зв'язки з громадськістю (Public Relations)

Реклама - це ще не все. Часто, набагато ефективніше дія за допомогою Public Relations. . Фахівці зі спеціалізованих агенцій працюють на ринку Public Relations в Україні і беручи активну участь в досягненні PR-цілей наших клієнтів.

Що є найбільш важливим у PRі? У Public Relations важливо розуміти ті цілі, яких ми хочемо досягти, знати способи їх здійснення, мати професійні навики і уміти зрозуміти і чітко оцінити успішність тієї або акції. Для компаній набагато важливіше поступове зміцнення серед певної аудиторії (потенційні клієнти, партнери і інвестори). тобто бізнес - піар на відміну від політичного направлений на більш довгостроковий результат.

Промоутери.

Що є найбільш важливим в promotion? Людський чинник. Ми не раз бачили неефективні промоакції, коли нудьгуючі молоді люди і дівчата безособового інтересу нав'язливо пропонували Вам рекламну продукцію якоїсь компанії. Яке відношення до даної компанії ми випробовували? Швидше за все, нічого окрім жалості і негативного відношення. Чи потрібна нам така промо-акція? НІ Завдання промоутера полягає в налагодженні психологічного контакту із споживачем і подальшого розвитку у нього позитивного відношення до нашої послуги. Успіх promo-акції залежить від єдності команди професійних промоутерів, чий інтерес в успіху є непідробленим.

Ціноутворення, прогнозування еластичності попиту та спрогнозувати еластичність попиту дану послугу з врахуванням специфіки м. Житомира і області.


Таблиця.

Прайс - лист на надання послуг з прибирання приміщень (клінінг)
НайменуванняОд. виміруЦіна, грн.
1Прибирання приміщень
Генеральне прибирання приміщенькв. мдоговірна
Прибирання після ремонтних робіткв. мвід 12,00
Прибирання після будівельних робіткв. мвід 10,00
Прибирання котеджівкв. мвід 15,00
Миття і обробка твердої полови. Миття твердої полови:
Лінолеум, паркету, паркеткв. мвід 2,30
Плитка, мармур, граніткв. мвід 2,80
Нанесення декоративно-захисного покриття: кв. м
Ґрунт, поліроль (один шар) кв. мвід 6,30
Мастикакв. мвід 8, 20
Шліфовка покриття: кв. м
Тераццокв. мвід 36,00
Мармуркв. мвід 80,00
Кристалізація покриття: кв. м
Тераццокв. мвід 25,30
Мармуркв. м22,30
Миття плінтусамвід 0,60
Хімічне чищеннякв. м
3. Килимових покриттів: кв. мвід 7,00
- до 50 кв. мвід 5,00
- до 100 кв. мвід 4,00
- до 300 кв. мвід 3,50
- до 500 кв. мвід 3,00
- від 500 кв. мдоговірна
Килимів:
- синтетичнийкв. мвід 10,00
- шерстянийкв. мвід 12,00
- шовковийкв. мвід 13,00
М'яких меблів:
- стілецьшт. від 8,50
- кріслошт. від 37,00
- диванмісцешт. від 33,00

4. Миття і чищення скляних і дзеркальних поверхонь

Миття вікон:

внутрішня сторонакв. мвід 5,00
зовнішня сторонакв. мвід 7,00
Миття вітражів і вітринкв. мвід 8,00
Миття заскленого балконакв. мвід 8,00
Миття заскленої лоджіїкв. мвід 8,00
Чищення дзеркальних поверхонькв. мвід 8,00
5. Чищення жалюзі:
- вертикальнікв. мвід 17,00
- горизонтальнікв. мвід 8,00
6Видалення забруднень з вологостійких стінних покриттів
- кахель, пластик, деревокв. мвід 8,00
- шпалерикв. мвід 5,00
7. Чищення і поліровка твердих поверхонь:
тумбашт. від 5,00
комодшт. від 10,00
шафашт. від 12,00
стілшт. від 8,00
дверішт. від 10,00
оргтехніка (одне робоче місце) шт. від 15,00
8. Миття сходових маршівкв. мвід 7,00
9. Прибирання сантехнічних вузлівмісцевід 20,00
10. Чищення і миття радіаторів опалюваннямісцевід 20,00
11. Миття басейнів і тротуарної плиткикв. м. договірна
12. Озеленення приміщеньдоговірна
13. Ландшафтний дизайндоговірна
14. Прибирання територій і вивіз сміттядоговірна

Виїзд менеджера для огляду об'єкту безкоштовний. Для постійних клієнтів, будівельних компаній і замовлень понад 200 кв. м передбачені знижки.

НайменуванняТехнологіяВартість
Сухе прибиранняПилосос, протирання пилу від 3 грн. м2
Професійна хімчисткаВологомиючею машинкоювід 5 грн. м2
Миття плиткинатирач або застосування спеціальних счітоквід 5 грн. м2
КовролінМиття миючим пилососом і професійна хіміявід 8 грн. м2
Килими синтетикавід 10 грн. м2
Виведення плямвід 5 грн. м2
Килими шерстянівід 25 грн. м2
Килими н/бвід 2,2 грн. м2
М'які меблі, стільці, крісла офісні

від 18 грн. м2

Крісло домашнєвід 50 грн.
Диван від 150 грн.
Куточки м'яківід 250 грн.
Миття жалюзі хіміявід 12 грн. м2

Заходь по стимулюванню та ініціативи у ціноутворенні на послугу.

Знижки + комплексне надання послуг. При укладенні контракту на довгострокове обслуговування - знижки 5-15%

Роботи виконуються в слушний для Вас час, по попередній домовленості. Виїзд експрес-екіпажа до замовника на протязі 1-ої години!

Реклама на телебаченні, інтернет, яскрава вивіска, ЗМІ, на радіо, спеціалізовані виставки

Сучасні технології дозволяють наносити фірмові знаки практично на будь-які предмети і будь-яким тиражем: від сувенірів (теки, портфелі, органайзери) бізнесу і функціональних предметів (ручки, запальнички, брелоки, кухлі, пакети) до футболок, прапорів і транспарантів. Способів нанесення декілька – це друк (тампопечать, шовкографія, деколь), вишивка, тиснення, лазерне гравіювання і багато ін.

Всі люблять одержувати подарунки. Запальничка, ручка, візитница, брелок, банний халат, рукавички для гольфу з логотипом вашої компанії – все буде постійним нагадуванням про вас клієнтам і партнерам.

Приводом для вручення сувеніра може бути презентація нового продукту, ювілей, свято, виставка, конференція, укладення контракту, переговори і багато що інше – потрібно тільки прикласти фантазію!

4.4 Реклама в ЗМІ

Контактна інформація

Реклама на телебаченні (ТБ)

Реклама на телебаченні є оптимальним засобом для просування простих продуктів масового споживання, за рахунок широти обхвату аудиторії і можливості комплексної дії на глядача. В той же час, при правильному використанні таргетинга, ми можете ефективно рекламувати і більш спеціалізовані послуги. Крім цього, реклама на телебаченні ефективно використовується для просування бренду або підвищення іміджу компанії.

ПОСЛУГИ ДОМРОБІТНИЦІ.

Часто, у зв'язку з веденням бізнесу, завантаженістю на роботі і іншими життєвими обставинами, самостійно ніколи підтримувати свій будинок в чистоті і порядку. В цьому випадку всі домашні справи прийнято перекладати на домробітниць.

Це дозволить заощадити Ваш безцінний час для важливіших справ або відпочинку!

Ми підберемо для Вас кваліфікований перевірений персонал в найкоротші терміни. Менеджер відбирає декілька відповідних Вам кандидатів і призначає співбесіду. Всі наші домробітниці проходять ретельну перевірку в компанії.

Обов'язки домробітниці

Підтримка в чистоті вашої квартири або будинку

Генеральні прибирання

Прання і прасування білизни

Інші обов'язки відповідно до договору

Вартість послуг:

Разові відвідини домробітницею квартири або будинку обійдуться:

від 100 р. квартира до 40 кв. м.

від 169 р. квартира від 60 до 100 кв. м.

від 189 р. квартира від 100 або особняк

Також, домробітниця може відвідувати вашу квартиру або особняк регулярно. Вартість послуг приведена в таблиці.

К-ть відвідиндо 40 кв. мвід 60 до 100 кв. мВід 100 кв. м або особняк
1 день в тиждень600730800
2 дні в тиждень120014601600
3 дні в тиждень180022002400
5 днів в тиждень300036004000

Ми допоможемо зробити життя навколо Вас чистої і красивої.

Девіз нашої компанії: Бездоганна чистота - Ваш світ!

Компанія "Фрекен Бок" гарантує найвищу якість виконання робіт в найкоротші терміни.

Наші послуги - це новинка Житомирського ринку в даній сфері діяльності.

Наша родзинка – западно – європейський стиль управління, висока якість прибирання, професіоналізм співробітників, клієнт – орієнтований на результат Ми піклуємося про постійне поповнення матеріально-технічної бази компанії для досягнення бездоганної якості виконуваних робіт, підвищенні професійного рівня сервісного персоналу, його мотивації, зацікавленості в роботі, виключаючи таке поняття як текучість кадрів і недбале відношення до роботи. Статус професійної клінінговой компанії накладає на нас жорсткі зобов'язання за поданням робіт найвищої якості.

Список використаної літератури

1. Бородіна Н.О. Маркетинг: Навчально – методичний посібник для вивчення дисципліни. – Житомир: ЖІТІ, 2003. – 350 с.: іл. .89. – Табл. .: 39.

2. Филипп Котлер "Основы маркетинга", Бизнес-книга, Москва, 1995 г.;

3. Котлер, Филип, Армстронг. Основы маркетинга: Пер. с англ. -2-е европ. изд. -К.; М.; Спб.: "Вильямс", 1998 - 1056с. -Парал. тит. англ.

4. С.С. Гаркавенко підручник “Маркетинг”, Київ, Лібра, 1998р.;

5. Войчак А.В. Маркетинговий менеджмент: Підручник-К.: КНЕУ, 1998. -268с.

6. http: // www. inter. net. ru;

7. http: // www. promotion. aha. ru;


Нет нужной работы в каталоге?

Сделайте индивидуальный заказ на нашем сервисе. Там эксперты помогают с учебой без посредников Разместите задание – сайт бесплатно отправит его исполнителя, и они предложат цены.

Цены ниже, чем в агентствах и у конкурентов

Вы работаете с экспертами напрямую. Поэтому стоимость работ приятно вас удивит

Бесплатные доработки и консультации

Исполнитель внесет нужные правки в работу по вашему требованию без доплат. Корректировки в максимально короткие сроки

Гарантируем возврат

Если работа вас не устроит – мы вернем 100% суммы заказа

Техподдержка 7 дней в неделю

Наши менеджеры всегда на связи и оперативно решат любую проблему

Строгий отбор экспертов

К работе допускаются только проверенные специалисты с высшим образованием. Проверяем диплом на оценки «хорошо» и «отлично»

1 000 +
Новых работ ежедневно
computer

Требуются доработки?
Они включены в стоимость работы

Работы выполняют эксперты в своём деле. Они ценят свою репутацию, поэтому результат выполненной работы гарантирован

avatar
Экономика
Маркетинг
Информатика
icon
113201
рейтинг
icon
2765
работ сдано
icon
1252
отзывов
avatar
Математика
Физика
История
icon
107689
рейтинг
icon
5384
работ сдано
icon
2417
отзывов
avatar
Химия
Экономика
Биология
icon
75673
рейтинг
icon
1882
работ сдано
icon
1193
отзывов
avatar
Высшая математика
Информатика
Геодезия
icon
62710
рейтинг
icon
1046
работ сдано
icon
598
отзывов
Отзывы студентов о нашей работе
49 111 оценок star star star star star
среднее 4.9 из 5
Реавиз
Большое спасибо Сабине, за выполненный досрочно и качественно реферат по БОХ.
star star star star star
Первый Санкт-Петербургский Медицинский университет имени И.П.Павлова
Николай все выполнил быстро, качественно, недорого. Ответил на все мои вопросы и сделал вс...
star star star star star
ЮУрГУ
Спасибо большое, Ваша работа оценена на отлично. Приятно было с Вами работать.
star star star star star

Последние размещённые задания

Ежедневно эксперты готовы работать над 1000 заданиями. Контролируйте процесс написания работы в режиме онлайн

найти производную

Контрольная, Математика

Срок сдачи к 8 февр.

только что

Найти материал

Поиск информации, Экология

Срок сдачи к 16 февр.

только что

Тема: управления конфликтами в служебных коллектив овд.

Презентация, Основы управления органов внутренних дел

Срок сдачи к 10 февр.

только что

Педагогика

Диплом, Выполнить часть диплома

Срок сдачи к 20 февр.

1 минуту назад

У нас добрая спадчына, па болей бы добрых...

Контрольная, Бел.лит, литература

Срок сдачи к 7 февр.

1 минуту назад

Тема: Событийный менеджмент как инструмент формирования имиджа...

Курсовая, Управление персоналом

Срок сдачи к 28 февр.

1 минуту назад

Лабораторная работа 1 - Введение в язык Ассемблера

Лабораторная, Программирование

Срок сдачи к 11 февр.

2 минуты назад

Написать диплом

Диплом, финансы

Срок сдачи к 30 апр.

2 минуты назад

Прием, размещение и выписка гостей

Презентация, Прием, гостиничное дело

Срок сдачи к 9 февр.

3 минуты назад

Задачки

Контрольная, управление качеством

Срок сдачи к 15 февр.

4 минуты назад

Делайте титульный лист, введение и общую часть

Диплом, Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ, нефтегазовое дело

Срок сдачи к 7 апр.

4 минуты назад

Время на выполнение 1-2 стартовая цена 700

Решение задач, Английский язык

Срок сдачи к 7 февр.

5 минут назад

Задачи

Решение задач, Статистика

Срок сдачи к 8 февр.

6 минут назад

Развитие ctf направления в московских школах

Курсовая, Педагогика и психология

Срок сдачи к 12 февр.

6 минут назад

Написать контрольную работу

Контрольная, Молодежное движение, социология

Срок сдачи к 11 февр.

7 минут назад

Нужна доработка курсовой работы

Курсовая, медицина

Срок сдачи к 17 февр.

8 минут назад

Решить задачу номер 2

Решение задач, метрология

Срок сдачи к 8 февр.

8 минут назад

Написать курсовую.4 хватит с головой. Цена 1500-2000

Курсовая, Русский язык с методикой преподавания

Срок сдачи к 1 мар.

8 минут назад
planes planes
Закажи индивидуальную работу за 1 минуту!

Размещенные на сайт контрольные, курсовые и иные категории работ (далее — Работы) и их содержимое предназначены исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права в отношении Работ и их содержимого принадлежат их законным правообладателям. Любое их использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие в связи с использованием Работ и их содержимого.

«Всё сдал!» — безопасный онлайн-сервис с проверенными экспертами

Используя «Свежую базу РГСР», вы принимаете пользовательское соглашение
и политику обработки персональных данных
Сайт работает по московскому времени:

Вход или
регистрация
Регистрация или
Не нашли, что искали?

Заполните форму и узнайте цену на индивидуальную работу!

Файлы (при наличии)

    это быстро и бесплатно