Всё сдал! - помощь студентам онлайн Всё сдал! - помощь студентам онлайн

Реальная база готовых
студенческих работ

pencil
Узнай стоимость на индивидуальную работу!
icon Цены в 2-3 раза ниже
icon Мы работаем
7 дней в неделю
icon Только проверенные эксперты

Тематичні парки

Тип Реферат
Предмет Физкультура и спорт
Просмотров
257
Скачиваний
143
Размер файла
24 б
Поделиться

Тематичні парки

РЕФЕРАТ

на тему: Тематичні парки

План

ВСТУП

1 Тематичні парки світу

2 Роль тематичних парків у розвитку міжнародного туризму

3 Прогнози СОТ про роль тематичних парків в XXI столітті

Висновок

Список літератури


ВСТУП

Як правило, будь-якій туристської поїздці притаманні розваги. Люди відправляються в дорогу за новими незабутніми враженнями, гострими відчуттями і позитивними емоціями.

Відпочинок в поєднанні з розвагами переважає серед інших цілей подорожей і формує найбільш масові туристські потоки у світі. Вони зароджуються в країнах Європи, Північної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону і одночасно тяжіють до цих же регіонів.

Центрами розваг все частіше стають курортні райони, що привертають тисячі людей для відпочинку та лікування. Всесвітньо відомими центрами розважального туризму стали міста-курорти Майамі, Монте-Карло, Сан-Дієго.

Особливе місце у світовій індустрії розваг займають тематичні парки. Останнім часом вони склали серйозну конкуренцію традиційним з великою кількістю історико-культурних пам'яток.

Ідея тематичних парків зародилася в Європі і була реалізована у вигляді парків задоволення, які існували в багатьох європейських столицях в кінці 19 ст. Сучасна модель тематичних парків також вперше з'явилася в Європі, хоча зазвичай її творцем вважається Уолт Дісней. Дійсний розквіт вони переживають у США, а потім отримують поширення у всьому світі.


1 Тематичні парки світу

Тематичні парки придумав мудрий казкар Уолт Дісней. Це був геніальний винахід! Це цілий світ, паралельний звичайного, це придумана реальність, четвертий вимір ... Там дорослі перетворюються на дітей, а діти переживають свій найгостріший страх і найбільше щастя. Після карколомних падінь та іграшкових жахів цього задзеркалля справжня реальність постає в іншому світлі, забуваються стреси, і напруга звичних буднів зникає, поступаючись місцем яскравому святу.

В даний час в багатьох європейських країнах створені тематичні парки, але справжній розквіт вони отримали в США, звідки і стали розповсюджуватися по всьому світу.

Найбільш відомі і відвідувані тематичні парки світу розташовані в таких країнах.

США

В даний час тільки в США налічується більше 600 тематичних парків. Столицею «Країни мрій» стала Флорида. У цьому штаті розміщуються найкращі тематичні парки не тільки Америки, але і всього світу.

1. «Діснейленд» (Disneyland) - найстаріший тематичний парк США (створений в середині 1950-х рр..) Знаходиться в Каліфорнії в 40 км від Лос-Анджелеса. Це перший «справжній» парк розваг. Парк став місцем дії героїв улюблених казок. Крім розваг, відпочинок в парку носить інформаційно-пізнавальний характер. Тут постійно діють експозиції, що розповідають про історію Америки, культурах різних народів. Відвідувачам парку пропонують взяти участь в атракціоні «Космічна подорож».

2. «Дісней Уорлд» (Walt Disney World) - США, штат Флорида, передмістя міста Орландо. Це найбільший розважальний комплекс у світі. У нього входять 4 тематичних парку, присвячені героям Діснея, досягнень в галузі науки і техніки, тваринному світу різних регіонів світу і парк атракціонів. Тут же розташовуються аква - парки, магазини, ресторани, готелі.

3. «Сі Уорлд» - США, штат Каліфорнія, місто Сан-Дієго. Відвідувачі можуть познайомитися з життям підводного світу, побачити барвисте шоу з участю дельфінів, косаток, тюленів, за допомогою новітніх лазерних технологій і голографічних спецефектів зробити «подорож» до Антарктиди.

4. «Юніверсал Стьюдіоз» (Universal Studios) - США, штати Каліфорнія (Лос-Анджелес) і Флорида (Орландо). Це кіно - парки. У каліфорнійському «Юніверсал Стьюдіоз» дуже натурально влаштовано «Парк Юрського періоду». По ньому подорожують на човні, у супроводі екскурсовода, що розповідає про доісторичних тварин і по дорозі стикаючись з динозаврами. І в Орландо можна стати учасником зйомки фільму з захоплюючим сюжетом. Такий же парк створений в м. Осака (Японія).

Франція

У Європі побудовано близько 2х десятків великих тематичних парків, не рахуючи численних аква - парків. Великою популярністю у туристів користуються тематичні парки Німеччини, Данії, Нідерландів.

1. «Євродіснейленд» - Франція, розташований в 30 км від Парижа, найбільший тематичний парк Європи. Цей парк побудований за зразком каліфорнійського «Діснейленду» і об'єднує 5 тематичних зон.

2. «Футуроскоп» - французький тематичний парк, розташований в 400 км від Парижа в місті Пуатьє. Парк являє собою величезну кількість павільйонів зі скла, виконаних у модерній манері «міст майбутнього». Тут можна відвідати кінозали, зроблені у вигляді кристала, труби, кулі, куба. Екран розташований всюди, навіть під ногами. Це один з найбільш технічно просунутих парків, де зібрані атракціони ХХ! століття. За допомогою лазерів тут створюється особлива атмосфера «віртуальної реальності».

3. «Астерікс» - французький парк, гості якого потрапляють до часів Стародавнього Риму і Древньої Греції.

Фінляндія

1. «Країна мумі-тролів» (Moominworld) - Фінляндія, знаходиться в 20 км від міста Турку.

2. «Санта-Парк» - найбільший фінський розважальний центр, знаходиться в 5 км від міста Рованіємі. Це Лапландія - батьківщина Санта-Клауса. Місто розташоване за Полярним колом, має власний аеропорт, мережа готелів, благоустроєні лижні траси.

Іспанія

1. «Порт Авентура» (Port Aventura - Порт пригод) - найбільший парк розваг в Іспанії, другий за величиною в Європі, розташований в курортній зоні Середземномор'я поблизу міста Салоу. Гості парку подорожують у просторі і в часі, маючи можливість відвідати «Полінезії», «імператорський Китай», «міста індіанців майя» або «дикий Захід Америки».

2. «Земля міфів» (Terra Mitika) - парк розкинувся в Іспанії, поруч з містом Бенідорм. Парк зображує великі стародавні цивілізації: Єгипет, Грецію, Рим.

Німеччина

1. «Європа-парк» - найбільший тематичний парк Німеччини (25 км від міста Фрайбурга). На його території в 60 га відтворені географічні особливості різних європейських країн, в тому числі і Ураїни.

2. Фантазіяленд - цвях програми тут Спейс-шоу - Галактика! Неймовірна подорож по Чумацькому Шляху - приголомшливі мультимедійні - ефекти і динамічна імітація космічного польоту. Сімнадцять атракціонів, якими можна користуватися скільки завгодно, заплативши один раз за вхідний квиток. А також кулінарний тур "Берлін-Мехіко-Париж-Пекін", вар'єте "Зимовий сад", фантастичні шоу "Вогонь, Вода і Світло", "Зоряний парад" у театрах Танагра і Скала.

3. Мувіворлд - це один з кращих кінопарків світу. Німецький Голлівуд! Унікальне місце, де зібралися найвідоміші персонажі знаменитої Фабрики мрій. Це одночасно парк розваг і діюча кіностудія, де в атракціонах і шоу оживають легендарні кіно-хіти. Вперше в Німеччині - дерев'яні американські гірки. "Дикий-дикий Захід" - це 1099 метрів спуску зі швидкістю 80 км / год з висоти 24,9 метрів. Прекрасні декорації, веселі жарти і кіношна метушня.

Данія

1. «Леголенд» - данський парк розташувався в місті Белунд (Данія). Саме тут в 1934 р. був створений перший конструктор «Лего». У парку представлені зібрані з конструктора моделі найбільших європейських міст, ландшафти Африки, поселення стародавніх індійців, середньовічний замок. Ще один «Леголенд» розташований в Сан-Дієго (США).

Японія

1. «Діснейленд» в Японії, розташований поблизу Токіо, створений по типу «Діснейленду» у Каліфорнії і Парижі.

Австралія

1. Тематичні парки «Світ Кіно», «Світ Мрій», «Світ Моря». Знаходяться на східному узбережжі Австралії, на міжнародному курорті Золотий Берег.

2 Роль тематичних парків у розвитку міжнародного туризму

Популярність тематичних парків як місць відпочинку буде зростати з кожним роком. Європейський ринок розваг досить розвиненою. Історія розважальних парків сходить до часу середньовічної Європи, де в передмістях головних міст по весні відкривалися Сади Задоволення. Європейський ринок розділений на два типи парків, ті, які розвинулися багато років і ті, які були спеціально задумані і збудовані як тематичні парки. В даний час розваги перетворилися у світову індустрію з величезними, швидко зростаючими доходами. Особливе місце в цій індустрії займають тематичні парки. Ідея тематичних парків зародилася в Європі ще в кінці ХІХ ст. На Всесвітній виставці в Брюсселі вперше з'явився куточок атракціонів (від франц. Attraction - «тяжіння») - каруселі, колесо огляду. Трохи пізніше в Парижі з'явився перший у світі атракціон на літературній основі - «З гармати на Місяць». Відвідувачі по одному залазили в тісний «космічний апарат», їх огортав дим, а потім за ілюмінатором з'являвся місячний пейзаж. Разом з каруселями, розташованими по сусідству, це стали називати Луна-парком. Сучасне втілення ідеї тематичного парку - створений в Нідерландах в 1952 р. парк за мотивами європейських казок. Центри розваг, організовані у формі тематичного парку, розвиваються в США, Франції, Іспанії, Нідерландах, Данії, Німеччини, Великобританії, Японії, Китаї, Австралії. Популярність тематичних парків зростає. За рік парки США відвідує понад 90 млн. осіб, а доходи сягають майже 3 млрд. доларів. Європейські тематичні парки беруть на рік близько 60 млн. гостей (доходи - 1,8 млрд. дол). За рік Європейський Діснейленд приймає відвідувачів в 2 рази більше, ніж Лувр і Ейфелева вежа. Якщо раніше турпродукти в основному були неспеціалізовані, з однаковими характеристиками, призначеними для масового туризму, то зараз і в майбутньому туристичний продукт повинен бути не тільки диверсифікований, але й відповідати тенденції розвитку туристського попиту, який націлений на нетривалий багаторазове перебування мандрівників протягом року. У цих цілях в багатьох країнах створюються нові концепції для залучення туристів. Тут чималу роль відіграє застосування тематичних парків відпочинку як туристичного продукту внутрішнього та міжнародного туризму. Наприклад, кожен з існуючих у світі парків Діснейленда (у штатах Каліфорнія і Флорида в США, в Японії і Франції) приймає за короткий проміжок часу 1 млн. гостей на рік. Ця кількість гостей складає 10% загального американського міжнародного потоку туристів. Природа бізнесу тематичного парку безпосередньо пов'язана з доходом і дозвіллям середньої людини. Отже, ми бачимо, що більшість тематичних парків росте дуже швидко протягом економічного буму зі зростанням доходів і потреб населення. Серед головних секретів успіху тематичних парків слід особливо виділити використання високих технологій: комп'ютерні системи контролю за світло-і мультиплікаційними ефектами, завдяки яким відвідувачі відчувають гострі відчуття і отримують особливо яскраві враження.

Завдяки систематичному оновленню атракціонів і розважальних програм тематичні парки формують постійну клієнтуру і підтримують широкі туристські потоки.

3 Прогнози СОТ про роль тематичних парків в XXI столітті

За прогнозом СОТ, у XXI столітті очікується туристичний бум: кількість подорожуючих в світі до 2020 р. наблизиться до 1,6 млрд. З розвитком туризму, як вважають фахівці, з'явиться "новий" турист. Це означає, що традиційний вид сімейного туризму з проведенням відпустки кожен рік де-небудь на морі або в горах поступово поступиться місцем новим видам.

У прогнозі розвитку туристських напрямків, зробленому СОТ і представленому в дослідженні «Tourism: 2020 Vision», визначено найбільш перспективні напрями й види туризму XXI століття. Найбільш популярними видами туризму до 2020 р. стануть: пригодницький, екологічний, культурно-пізнавальний, тематичний (у тому числі відвідування тематичних парків), а також круїзи.

СОТ прогнозує, що час, який люди будуть виділяти на свій відпочинок, буде скорочуватися, особливо на основних ринках постачальників туристів. Згідно з дослідженнями мандрівники XXI ст. будуть «багаті грошима, але бідні часом». У результаті вони будуть шукати туристський продукт, що включає в себе максимум задоволень в мінімальний відрізок часу. Будуть процвітати тематичні парки і круїзні подорожі, оскільки люди зможуть відвідати декілька місць за короткий термін.

СОТ прогнозує, що пропорції туризму залишаться стабільними до 2012 р.: одна чверть буде припадати на міжрегіональний туризм і три чверті - на внутрішньо регіональної. Найбільше зростання числа туристів серед туристо- генерующих країн буде в Японії з річним рівнем 7% до 2012 р., а найменший - у США.

Після невеликої перерви в XXI столітті міжнародний туризм буде продовжувати свій розвиток, незважаючи на ризик економічного спаду, так як туристський попит має свої власні детермінанти. Туризм в новому тисячолітті стане важливим фактором розвитку людства в цілому і світової економіки зокрема.


Висновок

Таким чином, в даній роботі я навів приклади найбільш відвідуваних тематичних парків світу, їх роль у розвитку міжнародного туризму, а також прогнози СОТ, так чи інакше стосуються тематичних парків. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що роль тематичних парків у розвитку міжнародного туризму з кожним роком зростає.

В даний час розваги перетворилися у світову індустрію з величезними, швидко зростаючими доходами. Особливе місце в цій індустрії займають тематичні парки. Якщо раніше турпродукти в основному були неспеціалізовані, то зараз і в майбутньому туристичний продукт повинен відповідати тенденції розвитку туристського попиту. У цих цілях в багатьох країнах створюються нові концепції для залучення туристів. Тут чималу роль відіграє застосування тематичних парків відпочинку як туристичного продукту внутрішнього та міжнародного туризму.

Дані про те, що за рік Європейський Діснейленд приймає відвідувачів в 2 рази більше, ніж Лувр і Ейфелева вежа говорять самі за себе, звідси випливає, що роль тематичних парків у розвитку міжнародного туризму очевидна.


Список літератури

1. Девідсон Р. Подорожі ніколи не закінчуються. - М.: Думка, 2001.

2. Країни Світу. Довідник-путівник, Вид.: Ростов-на-Дон «Фенікс», 2003р.

3. Сенін В. С. Організація міжнародного туризму: Підручник. - 2-е вид. Оформлені. і доп. - М.: Фінанси і статистика, 2003.

4. Руденко Л.Л. Міжнародний туризм: правові акти. - М.: Фінанси і статистика, 2002.

5. Інтернет журнал Турбізнес http://www.tourbus.ru/home_m.htm


Нет нужной работы в каталоге?

Сделайте индивидуальный заказ на нашем сервисе. Там эксперты помогают с учебой без посредников Разместите задание – сайт бесплатно отправит его исполнителя, и они предложат цены.

Цены ниже, чем в агентствах и у конкурентов

Вы работаете с экспертами напрямую. Поэтому стоимость работ приятно вас удивит

Бесплатные доработки и консультации

Исполнитель внесет нужные правки в работу по вашему требованию без доплат. Корректировки в максимально короткие сроки

Гарантируем возврат

Если работа вас не устроит – мы вернем 100% суммы заказа

Техподдержка 7 дней в неделю

Наши менеджеры всегда на связи и оперативно решат любую проблему

Строгий отбор экспертов

К работе допускаются только проверенные специалисты с высшим образованием. Проверяем диплом на оценки «хорошо» и «отлично»

1 000 +
Новых работ ежедневно
computer

Требуются доработки?
Они включены в стоимость работы

Работы выполняют эксперты в своём деле. Они ценят свою репутацию, поэтому результат выполненной работы гарантирован

avatar
Экономика
Маркетинг
Информатика
icon
110132
рейтинг
icon
2709
работ сдано
icon
1239
отзывов
avatar
Математика
Физика
История
icon
103841
рейтинг
icon
5283
работ сдано
icon
2380
отзывов
avatar
Химия
Экономика
Биология
icon
74482
рейтинг
icon
1859
работ сдано
icon
1174
отзывов
avatar
Высшая математика
Информатика
Геодезия
icon
62710
рейтинг
icon
1046
работ сдано
icon
598
отзывов
Отзывы студентов о нашей работе
48 897 оценок star star star star star
среднее 4.9 из 5
СИБИТ
Написан реферат по предмету "Бухгалтерский учет и анализ. Работа зачтена, спасибо исполнит...
star star star star star
педагогический колледж
Работа выполнена раньше срока, без замечаний. Я осталась довольна. Спасибо.
star star star star star
Московский Университет имени С.Ю. Витте
Спасибо исполнителю за работу, как всегда выполнена досрочно, без замечаний, из 100 баллов...
star star star star star

Последние размещённые задания

Ежедневно эксперты готовы работать над 1000 заданиями. Контролируйте процесс написания работы в режиме онлайн

Интеллектуальная собственность, менеджмент решение задания

Решение задач, Интеллектуальная собственность, менеджмент

Срок сдачи к 10 дек.

только что

8.3 - составить уравнение плоскости которая проходит через линию...

Решение задач, Математика

Срок сдачи к 8 дек.

только что

"Феномен массовой литературы"

Курсовая, Литература

Срок сдачи к 16 дек.

только что

Интеллектуальная собственность, менеджмент решение задания

Решение задач, Интеллектуальная собственность, менеджмент

Срок сдачи к 10 дек.

только что

Решение задач

Контрольная, электротехника и электроника

Срок сдачи к 11 дек.

1 минуту назад

Решить 4 задачи по физике

Решение задач, Физика

Срок сдачи к 11 дек.

1 минуту назад

Интеллектуальная собственность, менеджмент решение задания

Решение задач, Интеллектуальная собственность, менеджмент

Срок сдачи к 10 дек.

1 минуту назад

Чертеж

Чертеж, Информационные технологии

Срок сдачи к 11 дек.

1 минуту назад

Сделать 2 чертежа

Контрольная, Основы компьютерной графики

Срок сдачи к 9 дек.

2 минуты назад

Интеллектуальная собственность, менеджмент решение задания

Решение задач, Интеллектуальная собственность, менеджмент

Срок сдачи к 10 дек.

2 минуты назад

Оценка инестиционнои? деятеьности

Отчет по практике, Менеджмент

Срок сдачи к 11 дек.

2 минуты назад

Сделать курсовую

Курсовая, Устройства генерации и формирования сигналов

Срок сдачи к 14 дек.

2 минуты назад

Решить 4 задачи

Решение задач, Математика

Срок сдачи к 8 дек.

3 минуты назад

РГР, Государственное и муниципальное управление

Контрольная, государственное и муниципальное управление

Срок сдачи к 12 дек.

3 минуты назад

Интеллектуальная собственность, менеджмент, решение задач

Решение задач, Интеллектуальная собственность, менеджмент

Срок сдачи к 10 дек.

3 минуты назад

Информационные технологиии как инструмент проведения межпредметных...

Курсовая, Методика информатики

Срок сдачи к 11 дек.

3 минуты назад

Задача

Контрольная, туризм

Срок сдачи к 13 дек.

3 минуты назад
planes planes
Закажи индивидуальную работу за 1 минуту!

Размещенные на сайт контрольные, курсовые и иные категории работ (далее — Работы) и их содержимое предназначены исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права в отношении Работ и их содержимого принадлежат их законным правообладателям. Любое их использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие в связи с использованием Работ и их содержимого.

«Всё сдал!» — безопасный онлайн-сервис с проверенными экспертами

Используя «Свежую базу РГСР», вы принимаете пользовательское соглашение
и политику обработки персональных данных
Сайт работает по московскому времени:

Вход или
регистрация
Регистрация или
Не нашли, что искали?

Заполните форму и узнайте цену на индивидуальную работу!

Файлы (при наличии)

    это быстро и бесплатно